Кабель Baseus Explorer Series Auto Power-Off Fast Charging Data Cable USB to iP 2.4A 1m Black — це інноваційний кабель для заряджання та передачі даних, розроблений для пристроїв Apple з роз'ємом Lightning. Завдяки функції автоматичного вимкнення він захищає акумулятор, запобігаючи перезарядженню та продовжуючи термін його служби.
ШВИДКА ЗАРЯДКА ДО 2.4A
Забезпечує ефективне та стабільне заряджання для iPhone, iPad та інших сумісних пристроїв Apple.
ШВИДКІСТЬ ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ ДО 480 МБІТ/С
Дозволяє швидко синхронізувати та передавати файли між пристроями. Зручна довжина для будь-яких умов використання — вдома, в офісі або в дорозі, надаючи свободу рухів та легкий доступ до зарядного пристрою. Функція автоматичного вимкнення: Кабель автоматично припиняє зарядку після досягнення повного заряду, захищаючи акумулятор від зносу.
ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ
Виготовлений із міцного нейлонового обплетення та алюмінієвого сплаву конекторів, кабель стійкий до зносу і довговічний. Цей кабель Baseus Explorer Series — ідеальне рішення для швидкої зарядки та збереження ресурсу батареї вашого пристрою завдяки функції автоматичного вимкнення.
фото Кабель Baseus Explorer Series Auto Power-Off Fast Charging Data Cable USB to IP 2.4A 1m Black
Недавно просмотренные товары
Честный кэшбек
Оформить предзаказ
Корзина
Выбрать кредитное предложение
Предложение
Количество платежей
Платеж в месяц
К сожалению товар не может быть куплен в рассрочку, потому что в корзине есть товары которые не поддерживают такую возможность.
Решение:
Оформить несколько заказов.
Удалить товары которые не поддерживают розтрочку из корзины.
Товар(ы) в корзине не доступен для покупки в рассрочку или общая стоимость товара(ов) не может быть применена ни к одному из кредитных предложений. Попробуйте увеличить или уменьшить количество товаров в корзине.