Про нас

( моделей )

Змінюємо стандарти обслуговування на кращі в Україні!

Компанія "МайФон" вже більше 12 років є одним з інноваторів Нових стандартів обслуговування клієнтів, допомагаючи вибрати оптимальні смартфони та аксесуари за найнижчою ціною! Також ми активно розвиваємо Новий напрямок, а саме покращення стандартів по продажу дрібної побутової техніки в Україні.

Хто ж ми такі? Коротенька розповідь про нас:

Почнемо, мережа "Майфон" була заснована в самому серці України, а саме в місті Черкаси, ще в далекому 2009 році, з метою надання Нового Якісного Сервісу з продажу електронних гаджетів, мобільних телефонів, смартфонів, планшетів.

За 12 років маленька компанія стрімко виросла, та має вже понад 40-ка магазинів в центральному регіоні України, а саме в Черкаській, Полтавській, Київській області. Тисячі людей скористалися послугами "МайФон", та залишилися нашими постійними клієнтами!

ЧЕСНИЙ КЕШБЕК наша програма лояльності та підтримки наших постійних клієнтів. Скористатися кешбеком можуть абсолютно всі наші клієнти: і покупці мережі магазинів, і наші онлайн клієнти.

В 2015 році - отримали реєстраційне ім'я "maifon" для відправки смс своїм клієнтам (спеціальний безномерне ім'я в Україні)

В 2016 році - ми підключили для своїх клієнтів безкоштовну телефонну лінію по номеру 0 800 212 668, дзвінки з мобільних та стаціонарних телефонів безкоштовні. (реєструється тільки для офіційних організацій).

В 2017 році – бренд "МайФон" став офіційно зареєстрованою Торговою маркою в Україні. (Свідоцтво на знак для товарів та послуг № 222063).

В 2018 році - отримали домен UA (доступний тільки для офіційно зареєстрованих Торгових марок в Україні)

В 2019 році - ми оновили наш сайт, він став швидший, стабільніший та красивіший, тепер він має великий функціонал для більшої зручності. На сторінках нашого інтернет-магазину ти зможеш легко здійснити пошук потрібної тобі техніки за потрібними характеристикам, подивитися додаткові технічні характеристики обраної моделі. На сайті можна порівняти кілька обраних моделей і вибрати краще за оптимальною ціною. Також для своїх покупців ми на сайті ввели Безвідсоткову "Оплату частинами" від Приват Банку та Monobank.

В 2020 році зареєстрували ім'я "Maifon" в всесвітньо популярному мессенджері Viber, для більш зручної та сучасної відправки повідомлень своїм клієнтам.

Створили Telegram канал зі спеціальними ціновими пропозиціями. Також створили чат-боти у найпопулярніших мессенджерах Viber та Telegram, в поміч нашим клієнтам для перевірки основних статусів по нашим співпрацям.

Створена власна мережа СЕРВІСНИХ ЦЕНТРІВ.

В кожному магазині нашої мережі Ви маєте можливість віддати в ремонт улюблений планшет, смартфон, ноутбук, мобільний телефон чи інший гаджет (розумний смартгодинник, портативні пристрої, портативна акустика) та отримати професійний ремонт з гарантією.

В шести містах, а саме: Черкаси, Сміла, Звенигородка, Жашків, Умань, Тальне – розташовані сервісні центри.

 

Компанія "МайФон" не стоїть на місці, ми прагнемо стати кращими з кращих для своїх клієнтів.

 

Купуючи техніку в нас, ти можеш бути впевнений, що ця техніка Офіційна, та має гарантію (12 або 18 місяців).

Також Ми є в соціальних мережах! Будемо раді тебе бачити в колі сім'ї "МайФон".

 


 

youtube

 

Залишилися запитання? Телефонуй 0 800 212 668 Твій смарт друг "МайФон"

Попереднє замовлення
Завантаження…
© Інтернет-магазин «Майфон™» 2009–2021