Про нас

( моделей )

Мережа Майфон в Україні!

Компанія "МайФон" вже більше 13 років є одним з інноваторів Нових стандартів обслуговування клієнтів, допомагаючи вибрати оптимальні смартфони та аксесуари за найнижчою ціною! Також ми активно розвиваємо Новий напрямок, а саме покращення стандартів по продажу дрібної побутової техніки в Україні.

Хто ж ми такі? Коротенька розповідь про нас:

Почнемо, мережа "Майфон" була заснована в самому серці України, а саме в місті Черкаси, ще в далекому 2009 році, з метою надання Нового Якісного Сервісу з продажу електронних гаджетів, мобільних телефонів, смартфонів, планшетів.

За 13 років маленька компанія стрімко виросла, та має вже понад 40-ка магазинів в центральному регіоні України, а саме в Черкаській та Полтавській області. Тисячі людей скористалися послугами "МайФон", та залишилися нашими постійними клієнтами!

ЧЕСНИЙ КЕШБЕК наша програма лояльності та підтримки наших постійних клієнтів. Скористатися кешбеком можуть абсолютно всі наші клієнти: і покупці мережі магазинів, і наші онлайн клієнти.

В 2015 році - отримали реєстраційне ім'я "maifon" для відправки смс своїм клієнтам (спеціальний безномерне ім'я в Україні)

В 2016 році - ми підключили для своїх клієнтів безкоштовну телефонну лінію по номеру 0 800 212 668, дзвінки з мобільних та стаціонарних телефонів безкоштовні. (реєструється тільки для офіційних організацій).

В 2017 році – бренд "МайФон" став офіційно зареєстрованою Торговою маркою в Україні. (Свідоцтво на знак для товарів та послуг № 222063).

В 2018 році - отримали домен UA (доступний тільки для офіційно зареєстрованих Торгових марок в Україні)

В 2019 році - ми оновили наш сайт, він став швидший, стабільніший та красивіший, тепер він має великий функціонал для більшої зручності. На сторінках нашого інтернет-магазину ти зможеш легко здійснити пошук потрібної тобі техніки за потрібними характеристикам, подивитися додаткові технічні характеристики обраної моделі. На сайті можна порівняти кілька обраних моделей і вибрати краще за оптимальною ціною. Також для своїх покупців ми на сайті ввели Безвідсоткову "Оплату частинами" від Приват Банку та Monobank.

В 2020 році зареєстрували ім'я "Maifon" в всесвітньо популярному мессенджері Viber, для більш зручної та сучасної відправки повідомлень своїм клієнтам.

В 2022 році ми разом продовжуємо працювати, донатити і жити заради нашої країни Україна!

Створили Telegram канал зі спеціальними ціновими пропозиціями. Також створили чат-боти у найпопулярніших мессенджерах Viber та Telegram, в поміч нашим клієнтам для перевірки основних статусів по нашим співпрацям.


Створена власна мережа СЕРВІСНИХ ЦЕНТРІВ.

В кожному магазині нашої мережі Ви маєте можливість віддати в ремонт улюблений планшет, смартфон, ноутбук, мобільний телефон чи інший гаджет (розумний смартгодинник, портативні пристрої, портативна акустика) та отримати професійний ремонт з гарантією.

В шести містах, а саме: Черкаси, Сміла, Звенигородка, Жашків, Тальне, Кременчук – розташовані сервісні центри.

 

Компанія "МайФон" не стоїть на місці, ми прагнемо стати кращими з кращих для своїх клієнтів.

 

Купуючи техніку в нас, Ви можете бути впевненими, що ця техніка Офіційна, та має гарантію (12 або 18 місяців).

Також Ми є в соціальних мережах! Будемо раді Вас бачити в колі сім'ї "МайФон".


 


 

youtube

 

Залишилися запитання? Телефонуй 0 800 212 668 Твій смарт друг "МайФон"

Попереднє замовлення
Завантаження…
© Інтернет-магазин «Майфон™» 2009–2024