Про нас

( моделей )

Змінюємо стандарти обслуговування на кращі в Україні!

Компанія "МайФон" вже більше 10 років являється одним з інноваторів Нових стандартів обслуговування клієнтів, допомагаючи вибрати оптимальні гаджети за найнижчою ціною! Тако-ж ми активно розвиваємо Новий напрямок, а саме покращення стандартів по продажу Побутової техніки в Україні.

Хто ж ми такі? Коротенька розповідь про нас:

Почнемо, мережа "Майфон" була заснована в самому серці України, а саме в місті Черкаси, ще в далекому 2009 році, з метою надання Нового Якісного Сервісу з продажу електронних гаджетів, мобільних телефонів, планшетів.

За 10 років маленька компанія стрімко виросла, та має вже понад 30-ти магазинів в центральному регіоні України, а саме в Черкаській та Полтавській області, Тисячі людей скористалися послугами "МайФона", та залишилися нашими постійними клієнтами з бонусною програмою "Откатік"!

В 2015 році - отримали реєстраційне ім'я "maifon" для відправки смс своїм клієнтам (спеціальний безномерне ім'я в Україні)

В 2016 році - ми підключили для своїх клієнтів безкоштовну телефонну лінію 0 800 212 668 дзвінки з мобільних та стаціонарних телефонів безкоштовні. (реєструється тільки для офіційних організацій)

В 2017 році - бренд "МайФон" став офіційно зареєстрованою Торговою маркою в Україні. (Свідоцтво на знак для товарів та послуг № 222063)

В 2018 році - отримали домен UA (доступний тільки для офіційно зареєстрованих Торгових марок в Україні)

В 2019 році - ми оновили наш сайт, він став швидший, стабільніший та красивіший, тепер він має великий функціонал для твоєї зручності. На сторінках нашого інтернет-магазину ти зможеш легко здійснити пошук потрібної тобі техніки за потібними характеристикам, подивитися додаткові технічні характеристики обраної моделі. На сайті можна порівняти кілька обраних моделей і вибрати краще за оптимальною ціною. Також для свої покупців ми на сайті ввели Безвідсоткову "Оплату частинами" від Приват Банку та Monobank.

В 2020 році плануємо зареєструвати ім'я "Maifon" в всесвітньо популярному мессенджері Viber, для більш зручної та сучасної відправки повідомлень своїм клієнтам.

Як бачиш компанія "МайФон" не стоїть на місці, ми прагнимо стати кращими з кращих для своїх клієнтів.

 

Купуючи техніку в нас, ти можеш бути впевнений що ця техніка Офіційна, та має гарантію (12 або 18 місяців).

Також Ми є в соціальних мережах! Будемо раді тебе бачити в колі сім'ї "МайФон"

 

youtube

 

Залишилися запитання? Телефонуй 0 800 212 668 Твій смарт друг "МайФон"

Попереднє замовлення
Завантаження…
© Интернет-магазин «Майфон™» 2009–2020