Перевірка замовлення сервісу

( моделей )

Service Banner
Service Banner
Перевірити статус заявки на сервісне обслуговування
Завантаження…

 Все можна виправити в Майфон!

 

 Якщо Ваш мобільний друг почав Вас підводити, перестав реагувати на ваші запити, не відкликається та відмовляється бути вам друзякою, якщо він впав, подряпався, тріснув, розбився - не переживайте - все можна виправити!

 

Спеціалісти сервісного центра мережі магазинів «Майфон» з радістю прийдуть вам на допомогу.

 Професіонально виконають ремонт будь якої складності вашого мобільного пристрою.

 Ми вміємо працювати з всіма вже давно відомими брендами: Samsung, Lenovo, Xiaomi, Motorola, Meizu, Sony, LG, Fly, Apple iPhone, HTC, Asus, а також і новими брендами, такими як: TP-link Neffos, Ergo, TECNO.

 З чим би Ви до нас не прийшли, будь то: планшет, смартфон, ноутбук, мобільний телефон, чи інший гаджет (розумний смарт-годинник, портативні пристрої, портативна акустика) – ми зробимо все, щоб ваш мобільний друг повернувся радувати вас, якомога скоріше.

 Вам не потрібно турбуватися і думати, де знайти сервісний центр. Ви заносите свій «поранений» пристрій в найближчий до Вас магазин мережі «МайФон» або партнерів, де по готовності зможете його й забрати. За потреби, Ви можете здати пристрій на ремонт в одному магазині – а забрати в іншому.

 Наші спеціалісти постійно вдосконалюють свою майстерність и кваліфікацію. Вони завжди з легкістю можуть справитись навіть з надзвичайно складним ремонтом.

 

 Ми надаємо послуги по:

  • заміні дисплею,
  • сенсорного скла,
  • будь яких корпусних деталей
  • ремонту і заміні системних плат вашого гаджета.
  • Прошиваємо операційну систему мобільного пристрою і поновлюємо до останньої версії при необхідності.

 А ви знаєте, що тривале користування пристроєм призводить до засмічення системи тимчасовими файлами, вірусами, дублюючими файлами. А все це уповільнює роботу вашого гаджета і порушує ваш позитивний настрій.

 Якщо Ви помітили, що ваш пристрій почав працювати повільніше, то, причиною може бути: пил, грибок, пліснява, шерсть тварин, пилок квітів – і це означає, що пристрій вимагає чистки і профілактики. І ми з радістю допоможемо вам в цьому. Якщо Ви помітили, що ваш пристрій працює не так, як раніше , або його робота не відповідає вашим очікуванням – приносьте його до нас, і ми проведемо кваліфіковану діагностику, і по можливості і за вашої згоди проведемо ремонт.

 

 Так-так, ми знаємо, і все розуміємо … Якщо Ви самостійно намагалися полагодити свій пристрій : просушити після води, розібрати, підтягнути, полагодити і все таке, і у вам не все вдалося … не соромтеся, приносьте результат ваших старань, - ми спробуємо залагодити !

 На всю відремонтовану техніку ми надаємо ГАРАНТІЮ!

Попереднє замовлення
Завантаження…
© Интернет-магазин «Майфон™» 2009–2021