МайФон откатік

( моделей )

Ви купили — ЧЕСНИЙ КЕШБЕК вхопили!
Мережа Майфон та партнери повертають до 5% вартості товара на КЕШБЕК-рахунок.
Ще не зареєструвався?
Приєднуйся до нашої програми ЧЕСНИЙ КЕШБЕК
cashback coin1 coin2 coin3
otkatik-privet coin2_1 coin2_2
Давай знайомитися – я Чесний кешбек.
І Я тут ГОЛОВНИЙ! Я головний герой цієї програми! Я буду допомагати тобі накопичувати кешбек і витрачати наступного разу менше.
Що то таке «ЧЕСНИЙ КЕШБЕК»!
«ЧЕСНИЙ КЕШБЕК» — це програма лояльності для покупців, в рамках якої ви можете накопичувати Кешбек та витрачати його на придбання товарів, послуг в мережі магазинів Майфон та її партнерів.Це коли ви купуєте більше, а витрачаєте менше. Тому що за кожну покупку ви отримуєте КЕШБЕК-гривні, які можете використати при наступних покупках.
Коли активується програма?
Програма може активуватися в два способи: або через сайт maifon.ua, або через реєстрацію у офлайн-мережі Майфон чи її партнерів. Для того щоб активувати «ЧЕСНИЙ КЕШБЕК» на сайті, потрібно бути зареєстрованим відвідувачем сайту maifon.ua. І для підтвердження реєстрації потрібно мати номер мобільного номеру телефона, доступний лише для форматів номерів українських GSM-операторів (на ваш мобільний номер телефона прийде sms-код — підтвердження, і після того, як ви його запишите у відповідне поле, ви будете активовані). Одразу після активації у вас буде особистий кабінет на нашому сайті!
myotkatik
Через велику любов до наших покупців, і зважаючи на різні ситуації — ми робимо фонове нарахування КЕШБЕКУ, навіть якщо ви здійснили покупку і не зареєструвалися, ми нарахуємо кешбек автоматично. Стан рахунку можна перевірити по номеру телефона, який був активним при оформленні замовлення. Для активації КЕШБЕК-програми у офлайн-мережі, потрібно звернутися до експерта-консультанта у мережі Майфон та партнерів.
Коли нараховується КЕШБЕК?
Нарахування Кешбеку відбувається при готівковому розрахунку за товар та при розрахунку банківськими картками. У разі придбання товару з використанням кредитних коштів (оплати частинами) Кешбек-гривні (кешбек) не нараховуються. Суму КЕШБЕКУ ви побачите на ціннику біля товару, який хочете придбати.
Термін активації!
Кешбек-рахунок активується (стає доступним для використання) одразу після здійснення першої покупки та з моменту реєстрації. Нарахований за придбання товару Кешбек, стає доступним одразу після йогозарахування. Наприклад: першою покупкою ви придбали телефон, і вам нарахований ЧЕСНИЙ КЕШБЕК. І вже наступним чеком, ви можете розрахуватися за рахунок Кешбек-гривень повністю або частково.
phone
Як використовувати КЕШБЕК-гривні?
КЕШБЕК можна використовувати одразу після його нарахування. Використання Кешбеку з Вашого Рахунку здійснюється у співвідношенні:
1 кешбек-гривня = 1 гривня
Для використання КЕШБЕКУ у офлайн-мережі ви повинні сказати зміст sms/viber–повідомлення нашому консультанту, яке прийде на номер, що був використаний при реєстрації Програми.
Для використання КЕШБЕКУ при купівлі на сайті, потрібно внести суму, яку Ви бажаєте списати з КЕШБЕК-рахунку.
Термін дії
180 днів
otkatik-flashlight
Обмеження по дії КЕШБЕК-рахунку
ЧЕСНИЙ КЕШБЕК не може бути використаний (списуваний) при придбанні:
  • товарів, придбаних у кредит або у розстрочку
  • подарункових сертифікатів
  • в разі дії інших обмежень, встановлених Організатором.
Повернення чи обмін товару та КЕШБЕК-рахунку
При поверненні товару, сума кешбеку залишається на Кешбек-рахунку Користувача та не може бути видана йому у вигляді грошових коштів.
exchange-img
Ще не маєш карту «майфон-откатік»? Заповнюй анкету та отримай зручним для тебе способом
Звідки про нас дізналися:
Завантаження…
Попереднє замовлення
Завантаження…
© Інтернет-магазин «Майфон™» 2009–2024