Питання та відповіді

( моделей )

Питання - відповіді:

 

Чому мені варто купувати у вас?

Ми вам наведемо 10 фактів чому треба купувати в МайФон.
1. Працюємо вже понад 12 років на ринку України, починаючи з 2009 року.
2. Ми знаходимося в центральному регіоні України.
3. Офіційно зареєстрована торгова марка в Україні. Свідоцтво на знак для товарів і послуг № 222063.
4. У нас працює безкоштовна гаряча лінія 0800212668 зі стаціонарних і мобільних телефонів, також маємо власний Call-центр з операторами. (Ви зможете зателефонувати нам навіть якщо у вас заблокований номер, або на вашому рахунку негативний баланс).
5. Отримали домен UA, а саме https://maifon.ua. Такий домен доступний тільки для офіційно зареєстрованих торгових марок в Україні.
6. Наш сайт працює по протоколу https (Hypertext Transport Protocol Secure), а це означає що він забезпечує конфіденційність обміну даними між сайтом і вашим пристроєм, смартфоном, планшетом, десктопом.
7. У нас є офіційний viber, за допомогою якого ми вітаємо і повідомляємо приємні новини про акції, а також офіційно зареєстроване ім'я (безномерних) SMS Maifon.
8. Більше 30 магазинів в нашій мережі
9. Офіційно зареєстрована система оплати LIQPAY від Приват Банк
10. Офіційний договір з лідером з надання послуг експрес-доставки документів, вантажів і посилок Новою Поштою на відправку від імені МайФон.

 

Вау... Як Ви знайшли потрібний товар за 1 хвилину?

Так за 1 хвилину! Ми оновили наш сайт, він став швидше, стабільніше і красивіше. На сторінках сайту Ви легко здійсните пошук потрібної вам моделі смартфона, планшета, гаджета, техніки по необхідним характеристикам, а також подивіться додаткові технічні характеристики обраної моделі. На сайті можна порівняти кілька обраних моделей і вибрати краще за оптимальною ціною.

 

Через який час мені забрати замовлення в точці видачі (магазині)?

Вам доставку вчасно або в мотлох?
Жартуємо звичайно!, ми можемо доставити Ваше замовлення, зроблене в інтернет-магазині безкоштовно! Термін поставки товару в кінцевий пункт замовлення, не більше 72 годин з моменту обробки замовлення менеджером Інтернет-магазину (за умови наявності товару на складі).
Також ми зробимо доставку післяплатою або доставку товару (в кредит або розстрочку) в найближче до Вас відділення "Нової пошти".

А як ви пакуєте замовлення?

Ви таких посилок ще не отримували!
Ми пакуємо посилки для Вас завжди з маленькими компліментами, це завжди приємно і тематично відноситься до певного свята. Перевірте! ми приємно здивуємо Вас.

 

У вас є 0% кредити як в інших магазинах щоб скоротити мої витрати?

Ви можете скоротити свої витрати, якщо оформите нульове кредитування через банк. На даному етапі ви можете скористатися послугами двох банків з якими ми співпрацюємо, Монобанк і Приватбанку*. (доступно на весь товар окрім телефонів, смартфонів, планшетів)

 

А яку вигоду мені принесе програма "Откатік"?

Купуючи товари в мережі Майфон і партнерів Ви відразу одержуєте кешбек на свій бонусний рахунок до 50% вартості покупки.
Оплачувати «майфон-откатік» можна до 100% суми таких покупок, навіть в той же день.

Попереднє замовлення
Завантаження…
© Інтернет-магазин «Майфон™» 2009–2024