Доставка та оплата

( моделей )

 

Надійна упаковка посилок нашим покупцям

 

Доставка в магазини «МайФон» див. список
Доставка в магазини "МайФон" див. список будь-якого товару проводиться безкоштовно! Термін поставки товару в кінцевий пункт замовлення, не більше 24 годин з моменту обробки замовлення менеджером Інтернет-магазину (за умови наявності товару на складі).
Після здійснення замовлення, клієнту дзвонить представник інтернет магазина і погоджує точні терміни поставки товару.

 

Доставка післяплатою в відділення "Нової пошти"

Орієнтовна вартість доставки: 60 грн. + 2,5% від вартості товару за послугу "Накладений платіж" за тарифами "Нова пошта". Після відправки замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної. Перевірити статус вашого замовлення ви можете на сайті компанії «Нова пошта». В обов'язковому порядку перевіряйте ваше замовлення на відповідність, перед оплатою у відділенні «Нова пошта».

Важливо! Перед відправкою весь товар перевіряється і страхується на повну вартість. При отриманні посилки вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні служби доставки в присутності співробітника.

 

Доставка товару (в кредит або розстрочку) в відділення "Нової поштою"

Відправка здійснює тільки після позитивного рішення банку, або після успішної оплати товару картою на сайті. Орієнтовна вартість доставки: 50 грн. Після відправки замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної. Перевірити статус вашого замовлення ви можете на сайті компанії «Нова пошта». В обов'язковому порядку перевіряйте ваше замовлення на відповідність, перед оплатою у відділенні «Нова пошта».

Важливо! Перед відправкою весь товар перевіряється і страхується на повну вартість. При отриманні посилки вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні служби доставки в присутності співробітника.

 

 

Замовлення прийняті і оброблені в день оформлення до 14:00 відправляються в той же день при знаходженні необхідного товару на складі. У разі відсутності товару на складі, він буде відправлений на наступний день після його прибуття на склад компанії. При оформленні розстрочки онлайн, відправка замовлення здійснюється на наступний день після підписання кредитного договору та підтвердження від банку.

Графік відправки товарів - щодня, крім суботи та неділі

 

 

Попереднє замовлення
Завантаження…
© Интернет-магазин «Майфон™» 2009–2020